Rodinné centrum Lávka

Vítáme všechny rodiny

Rodinné centrum lávka

Rodinné centrum je tu pro všechny rodiny z okolí Jaroměře. Pomáháme také rodinám přicházejícím z Ukrajiny. V našem centru provozujeme tyto aktivity:

Rychlý kontakt: pro rodiny z Ukrajiny Svitlana Danylenko,+420 732 394 092, rclavka@diakonienachodsko.cz .

FB: https://www.facebook.com/rodcentrumlavka

RC Lávka Náchodsko

Poradenství pro rodiny přicházející z Ukrajiny

Poradenství pro rodiny je zaměřeno na poskytování odborné pomoci a podpory lidem při hledání řešení lidem jejich obtížných životních situací. Poradenství je určeno ukrajinským uprchlíkům, kteří našli zázemí v Jaroměři.

Pomoci Vám můžeme v těchto oblastech:

• potřebné dokumenty pro pobyt v ČR
  • hledání bydlení, zaměstnání
  • pomoc při zajištění lékařské péče
  • zajištění vzdělávání a volného času vašich dětí

Otevírací doba: Pondělí a středa 8:00-14:00

Volnočasový klub pro děti

Klub probíhá 2x týdně. Docházet k nám můžou všechny děti a mládež ve věku 3-15 let. Pracovníci připravují aktivity, při kterých děti rozvíjejí své schopnosti (jemná a hrubá motorika, kreativita, logické myšlení, ...), pomáhají s doučováním a přípravou do školy, mohou zde trávit svůj volný čas a navazovat nová přátelství. Volnočasový klub je ZDARMA.

Otevírací doba: pondělí 14:00-17:00, čtvrtek 13:00-17:00

Kurz českého jazyka

Kurzy ČJ se konají dvakrát do týdne. Lektoři jsou rodilí mluvčí a rádi Vám pomohou s učením se nového jazyka. Kurz je pro všechny ZDARMA.

Kdy učíme: středa 15:00-17:00, pátek 15:00-17:00